KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367408

nr 1436 7408

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Signerad, balettdansöser. Olja på duk, 29x34cm, yttermått inklusive ram: 44x49cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:57:41

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud